Casnic in concediu
Ieri am stat in casa. Am recuperat ore de somn, curatenie si m-am uitat la un calorifer cum pica apa din el. Nu din calorifer, ci de la primul racord. Pic-pic-pic sa stai in casa de paza. Am pus o oala si un jgheab din celofan si luni chem profesionist sa repare buba! Am reusit … Citește mai mult