Controlorii si farabiletistii

Astazi in 41 doamnele controloare l-au prins pe unu. S-a dezlantuit o drama, cu validatu, cu abonamentul… ca el e mai mult sofer, ca el da doar carnetu in loc de buletin… ca stati sa va explic, ca de fapt eu nu am facut-o cu rea vointa, ca abonamentul, ca am uitat… Nu inteleg de … Citește mai mult