Din lac… in puţ(ă)!
Am o presimtire ca la anu vom aprecia foarte mult lucrurile simple. 2008 este an electoral si ca de obicei „minunatii” care ne conduc ne dau din nou motive sa le dam ciorapul la supt. Au incercat sa ne arate din nou cat de buni la suflet sunt si de ce ar merita votati, oferind … Citește mai mult