Ce poate fi mai pozitiv decat cresterea?
In ritmul in care creste EURO eu vad cum imi scade salariul zilnic, cum raman din ce in ce mai putini bani pentru placeri. Rata este in EURO, toate preturile sunt undeva la baza in EURO… Carburantul in EURO… Toate sunt in EURO!!! De ce nu ne-am nascut noi in Norvegia? E mai racoare, cateodata … Citește mai mult