Euro is in the house!
Unde au incercat sa il dea jos pe Base? Dupa scaderea de dupa Base-WAR de ce euro tot creste? :)) Eu zic sa ne apucam de agricultura sa avem cu noi morcovi ca in curand vom avea nevoie… Acea crestere „Base-WAR” o putem elimina pentru a observa trendul de crestere sigura! Eu cred ca pana … Citește mai mult