@Cotroceni, smoking some good sh*t!
S-a iesit la declaratii, vezi la Mediafax: „Situaţia României nu este de criză ci este o situaţie normală” – DA, in Romania tot timpul a fost circul asta! Nu ma simt bine cu Crin presedinte interimar, il invidiez pentru ca poate sa doarma si ca „vorbeasca” fara sa gandeasca…