@Cotroceni, smoking some good sh*t!

S-a iesit la declaratii, vezi la Mediafax: „Situaţia României nu este de criză ci este o situaţie normală” – DA, in Romania tot timpul a fost circul asta!

Nu ma simt bine cu Crin presedinte interimar, il invidiez pentru ca poate sa doarma si ca „vorbeasca” fara sa gandeasca…

2 comentarii la „@Cotroceni, smoking some good sh*t!”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.