Leapsa cu dulciurile…
D3vilgirl (adica dracoaica) imi trimite o leapsa… ce dulciuri imi plac? Sa dau exemple? Apai… ciocolata in toate formele, inghetata si asa mai departe! Imi place in general tot ce e dulce dar am o preferinta in ciocolata asta! Nu ma omor dupa prajiturile de casa, nu imi place sarailia sau baclawa ca-s prea dulci. … Citește mai mult