Primesc de la PuttyCat (nu binecunoscutul client SSH putty) o leapsa… la ce melodii ma gandesc eu acu (piticii mici de pe creier)? Ei bine, am hard-ul plin de muzica, 80% junk and crappy music. O amestecatura, o varza, o tocanita de melodii, pe care imi este extraordinar de lene sa o aranjez. In general melodiile intra pe shuffle si dau next pana cand imi place melodia. De ce ma chinui? Pentru ca imi este EXTRAORDINAR de lene sa imi fac curatenie in muzica. Am avut 3 tenatative pana acum. Cum iLL e baiat bun iaca la ce se gandesc urechili lui:
Leapsa: Ce nume ar avea taraful tau de lautari
Iaca again ceva creativ de pe blogosfera. Leapsa tata! Ii zice leapsa pe formatii si este tot ce mi-am dorit pana acum in saptamana asta. Am primit-o de la Aiurea care ma numeste conspirativ „de comitet, dar fara degete amortite”. Sincer am avut vise de formatie cand eram mic. Vroiam sa cant rock ca baietii … Citește mai mult