Dam cu faliment si ne apucam de treaba sau ne mai amagim inca 10 ani?
Mai acum 1 saptamana eram in cabina de vot si aruncam cu stampila pe 3 buletine de vot. Aveam un sentiment de speranta si oarecum o bucurie ca auzeam din toate partile ca toti prietenii mei voteaza, unii erau pe la munte, altii la gratare, altii la mare dar toti au mers la sectia de … Citește mai mult