Cum votezi de uninominale?

Mai avem un pic si ne cheama glia, ne cheama Romania la urne! Cum votezi de uninominale?

Cum votezi de uninominale?

View Results

Loading ... Loading ...

3 comentarii la „Cum votezi de uninominale?”

  1. Dupa opinia mea: daca votezi in alb e cea mai mare prostie, pentru ca cineva, undeva, poate lua buletinul tau si sa ii aplice o stampila unde trebuie! ceea ce in final e mai rau decat daca nu ai fi votat deloc…

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.