ie cooooool

A mai trecut o saptamana de nervi in ratb, de reusite (am reusit sa duc toate actele in afara de cartea de munca si nota de lichidare la resurse umane), de emotii (vis-a-vis de controlorii de pe ratb – nu am abonament si nici bilet.. oricum dam banii aiurea ca mai repede ajungem pe jos), … Citește mai mult