Sa nu zici.. ca ne facem de ras!

Ati visat vreodata ca veti avea destui bani? ati visat vreodata la mecca? cum ati descrie mecca si DE CE? Azi in 311 (autobuzul cu cei mai multi imbecili pe metru triunghiular) am auzit o discutzie pe care o purta un putzopalmist bleg, probabil ascultator infocat de manele, consumator de bere buceci la sticla de … Citește mai mult