Sa nu zici.. ca ne facem de ras!

Ati visat vreodata ca veti avea destui bani? ati visat vreodata la mecca? cum ati descrie mecca si DE CE? Azi in 311 (autobuzul cu cei mai multi imbecili pe metru triunghiular) am auzit o discutzie pe care o purta un putzopalmist bleg, probabil ascultator infocat de manele, consumator de bere buceci la sticla de … Citește mai mult

Frig imputzit!

Ma frate! afara e frig rau! Frig afara, cald in casa, cald la munca… dar totusi! ce e cu frigu asta imputzit? ce e cu metrourile astea IMBECILE care vin odata la 10 minute MINIM, ce e cu shoferii astia debili care parca au baut apa dupa caine? ce e cu FRIGU ASTA? ce e … Citește mai mult