Am venit din concediu…
Prin urmare: concediile in romania sunt de tot rahatul e bine la greci caracatita e buna la fel si calamari… la fel si crevetii la fel si sardinele la fel si restul fructelor de mare Tigarile erau 2,30 E (ce mi-am luat eu), nu au pepsi la 2L… au numa la 1,5L, nu te intelegi … Citește mai mult