Windows… 8!
Windows 7 m-a impresionat. Un sistem de operare matur, o experienta excelenta ca utilizator, power user, administreț. Schimbarile aduse de la Windows XP au fost binevenite si apreciez imbunatatirile aduse, acum nu m-as mai intoarce la XP sub nici o forma, chiar daca as renunta la performanta (sa spunem ca as avea de ales pe … Citește mai mult