Would you be my….

14 februarie si este plin Bucurestiul de barbati in toata firea cu ciocolatele si cutii in forma de inima, flori, mici atentii prin care isi dovedesc potenta financiara. 14 februarie si nici nu vreau sa ma gandesc la cele ce vor urma. Sarcini nedorite, dezvirginari in lant, sex infantil si dovezi ca suntem niste idioti … Citește mai mult

Entry fara titlu.

Cred ca nu e primul blog fara titlu. Puteam sa las data, dar nu-s atat de lenes. In schimb am bagat POZA!!! WOHOOO Acest blog va fi despre multe chestii. First of all sunt in love. BIG TIME 🙂 poate ca e un moment nepotrivit sa fiu in love, poate ca asa simt eu. Acum … Citește mai mult