NU cumpar Nokia autohton
Stim deja povestile cu Nokia, ca a inchis fabrica de la Bochum si a deschis ferma la Jucu. Ma gandesc la telefoanele care ies de la noi din tara si vor avea pe ele „Made in Romania”, zambesc sarcastic si visez sa am propriul meu service GSM. Las deoparte patriotismul si mandria de a comenta … Citește mai mult