La Dublu
Luna plina arata foarte frumos pe cer dar nu ofera la fel de multe detalii, relieful nu iese in evidenta…
Calm… la suprafata.
Luna plina arata foarte frumos pe cer dar nu ofera la fel de multe detalii, relieful nu iese in evidenta…
Acum este luna plina. Probabil ca si maine… Fotografia a fost facut cu Exacta 500/8 (catadioptricu lu’ TsK). Ma intreb care era feeling-ul de a tine in mana un obiectiv cu LENTILE, 500mm si tot f8? Am vazut pe internet de vanzare la 300RON unul cu montura Adaptall (m42, fd.. si asa mai departe). Stiu … Citește mai mult