Wassup iLL?
Iaca bine doamnelor, domnisoarelor, domnilor si bai flacailor. Am inceput sa lucrez pentru comunitatea photowalk. Suntem in teste de look, teste de functionalitate si alte tipuri de teste. Este aproape gata dar mai trebuiesc niste finisaje. U’ll se when it’s ready! Apropos de photowalk, puteti sa dati join aici! Cu casa… iLL’s Crib, se munceste … Citește mai mult