Inca o sambata muncitoreasca…

Azi am avut in plan 2 lucruri: – cumparat calorifere – cumparat iar adeziv pentru gresie + glet Am facut 3. Cele 2 de mai sus si adaugat, cu valoare sufleteasca, shmilgheluit tocaraia veche (preparare pentru vopsea). Povestea caloriferelor incepe la Valea Cascadelor, ca de altfel toate povestile legate de iLL’s Crib, trece pe la … Citește mai mult

Wassup iLL?

Iaca bine doamnelor, domnisoarelor, domnilor si bai flacailor. Am inceput sa lucrez pentru comunitatea photowalk. Suntem in teste de look, teste de functionalitate si alte tipuri de teste. Este aproape gata dar mai trebuiesc niste finisaje. U’ll se when it’s ready! Apropos de photowalk, puteti sa dati join aici! Cu casa… iLL’s Crib, se munceste … Citește mai mult