Curcubeu 11 iunie 2009
Fugi repede acasa ca vine furtuna. In Drumul Taberei s-a zgarcit cu picaturile de apa dar am avut parte de un curcubeu dublu. Am pus filtrul de polarizare ca la curcubeul din februarie si … nu mi-a mai iesit. Panorama este facuta cu Hugin. Ceva misto si la Petreanu!