WTF? Twitaricean?

Nu o sa inteleg niciodata politicienii astia. Au stat 4 ani cu mana-n cur si-au smotocit rahatu’ (evident, scuzati expresia) si acu ii vezi ca ciupercile dupa ploaie cu fel si fel de felurite site-uri, conturi de networking, blog. Ce urmeaza acu Twitariceanule? Un hi5? Noi2? Sentimente.ro? Poze in bikinei postate pe pitzipoanca? Facebook? Vorba … Citește mai mult