Mark One feat CHELOO – Crazy as Fuck
imho… ftare… Mark One pare mai babac, da suna bine! 🙂 Mai e si mark One & Cheloo – We don’t care…
Calm… la suprafata.
imho… ftare… Mark One pare mai babac, da suna bine! 🙂 Mai e si mark One & Cheloo – We don’t care…
Gusa m-a amuzat prima oara cu afisele de prin veceuri cu versuri de prin Parazitii. Mie imi plac Parazitii dar asocierea cu Gusa mi-a provocat greata. Cu cat sa te vinzi sa-ti foloseasca un politician nevertebrat versurile? Acum am observat ca domnul Cosmin Gusa isi afiseaza campania si pe Yahoo Messenger. WTF! Nu ne sunt … Citește mai mult
Sunt umed! De placere, de fericire, de bucurie. Dragi domni, doamne si bai popor de habotnici satanisti: Parazitii care este au scos de dedesuptul canapelei cel mai tare, mai misto, mai hip-hop, mai cool, behehelea si cum vrei sa-i zici ALBUM! PARAZITII – SLALOM PRINTRE CRETINI < ? php include Mesaj pentru Europa, Vreau sa … Citește mai mult
Iaca a mai trecut o saptamana „minunata” din toate punctele de vedere. Mi-am petrecut serile exceptional, am iesit la bere, am mancat crantzanele, ne-am plimbat cu masina, am dat din cap pe parazitii, am facut misto unii de altii… dar mai vine cate-o vineri ca asta care te face sa… 1. Ploua! Se trezesc sentimente … Citește mai mult