Urasc campania electorala!
– Pentru ca se fac promisiuni si se manaca cacat in acelasi timp: de aici ne dam seama ca eu nu au cei 7 ani de acasa. Nu este frumos sa vorbesti cu gura plina. – Pentru ca au umplut orasul de hartiutze, pliante, afise cu fetele lor obosite dar vesele ca isi vor umple … Citește mai mult