Photowalk #12 – astenia din poze
A mai trecut o plimbare si am zis ca o sa fac din rahat bici. Nu prea sunt multumit de ce fotografii mi-au iesit si as da-o la intors ca nu am avut ce poza… Daca as fi rau as spune ca nu am fost singurul care a avut ochiu prins de astenia de primavara … Citește mai mult