RoBlogFest Reloaded
Asadar si care Vasilica? Pe la 9 ne-a cules Alin din Piata Unirii si am plecat in bolidu lui. Am gasit repede fabrica si ne-am asezat la coada care semana nespus de mult cu [virgula] cozile comuniste la carne. Dupa ceva vreme de stat la coada cu restul bloggerilor (chestie pe care nu mi-o imaginam … Citește mai mult