Metrorex, multumim…

Vestile bune se tin lant! Pe toate planurile „the shit hits the fan” si Metrorex ne face o super surpriza, creste preturile calatoriilor. Eu nu sunt multumit de serviciile lor: dimineata la Crangasi astepti pana la 8 minute metroul, e foarte aglomerat, prost aerisit si hai sa fim seriosi e superjeg prin statii… Cartela 2 … Citește mai mult

3G, e scump’npeleme!

Vodafone: cartela prepay, 4 Euro pe luna, abonanament: 4.16 Euro Orange: te costa 5 Euro Cosmote: ~4 Euro Vorbim de tarifele pentru trafic 250MB inclus in banu’ pe care il platesti. Parerea mea – nu exista pic de concurenta pe piata asta, unde numarul utilizatorilor de online mobil creste zilnic. 250MB erau ok cand nu … Citește mai mult