Nu ma suna ca platesc!

Dragii mosului si dragele mosului, se pregateste ceva. Vom plati in curand si pentru apelurile primite, la fel ca atunci cand plecam in strainatate si suntem sunati. Metoda s-ar putea sa scada costurile apelurilor dar nu cred ca o vom intampina cu bratele deschise. In SUA si alte state metoda a fost deja aplicata. Comisarul … Citește mai mult