Se incarca ca |*&a?

Uite care e problema… eu imi hostez acasa toate site-urile si am primit reclamatii ca se incarca greu, ca merge greu, ca e nasol. Cui i se incarca greu poate sa imi lase un comentariu? Vreau sa imi fac idee din ce retele merge nasol… deci ma intereseaza si numele isp-ului (altfel il gasesc eu … Citește mai mult