Se incarca ca |*&a?

Uite care e problema… eu imi hostez acasa toate site-urile si am primit reclamatii ca se incarca greu, ca merge greu, ca e nasol. Cui i se incarca greu poate sa imi lase un comentariu? Vreau sa imi fac idee din ce retele merge nasol… deci ma intereseaza si numele isp-ului (altfel il gasesc eu … Citește mai mult

U gotta love the downtime :D

Pentru ca trebuie sa iti placa sa ai cateva ore bune de downtime (cred ca 4-6 ore) si te gandesti ce idioti sunt aia de la firma de sarme care iti imping bitzii pe teava. Acum pot spune „my bad„, pentru ca a fost vina mea 😀 iLL.ro, photowalk.ro si LeX.photo-frame.com are back!