In asteptarea salariilor
Si iata ca din nou astept salariile cu infrigurare si cu o bucurie shtrengareasca. Dupa 30 de zile de munca, de transpiratie, de stres trebuie cumva sa fie rasplatit omul care presteaza pe campiile muncii la patron.? Va fi rasplatit cu bani! Mai noi, mai vechi, mai grei sau mai murdari banii ne conduc prin … Citește mai mult