Pick my nose!

? 1:00 cineva ma (uibeste)! UIBESTE si nu iubeste ca acum? sunt linistit! previziuni de munca? DESTULE! Preaviz la realitatea ? DAAAAAAAAAAA Ce fromoasa e viata! am facut azi o baie de 1 ora sau ceva de genu. mai relaxat de atat nu am putut sa fiu (asta exceptand orele de dupa sex in care … Citește mai mult

Fuck WORK!!!

25 septembrie 2005… o zi de cacat! pe langa faptul ca estye duminica un imbecil de virus (sa ne suga) a intrat la munca pe niste statii (destul de importante) si s-a gandit sa ne futa noua meciul. NU FOLOSITI WINDOWS :). Azi.. ajung la 8 dimineata la munca… ma duc direct la calculatoare sa … Citește mai mult