2012

Cand s-au rupt anii, adica „la cumpana dintre ani”, am baut un pahar de sampanie si am tacut din gura atunci cand a venit vorba de rezolutiile de an nou. 2012 o sa fie misto sau deloc. Evidend am pus portofelul in buzunar sa nu ma prinda anu’ nou fara bani si am inchis pisica … Citește mai mult

2011

<2010> fast forward </2010> revelion <2011> include realizari include bani include no_bullshit </2011> Pentru cine a trecut cu bine peste revelion, kudos, toate urarile de bine, ca de obicei!

eMAG si megapromotia…

… care megapromotie s-a dovedit un mare fas, ocazie foarte buna pentru „bijnitzari” si micii intreprinzatori. Am vanat de revelion impreuna cu petrecaretii superprodusele care nu ne-au dat pe spate, stocurile se epuizau in 10 minute, bine ca nu ne-a atras nimic sa nu ne para rau de ocazie! Eu am vanat perioada in care … Citește mai mult