Now what? 2009!

Mda… Am trecut in 2009. Alt an, surprinzator va fi mai interesant decat 2008 din multe puncte de vedere. Trecerea dintre ani ne-a prins cu sampania in pahare. Am baut o gura de sampanie si am trecut la cele care le facem pana atunci. Anul acesta nu ne-a mai interesat atat de mult numaratoarea inversa … Citește mai mult

La multi ani 2009!

Cu texbox-ul gol nu imi vin multe de a ura. Un calduros la multi ani si cele mai sincere urari de bine. Sa faceti in 2009 tot ce va propuneti. Sa aveti parte de sex, bani, mancare si bautura (si alea de vin pe langa). Inca cateva sfaturi: ca sa nu treceti in 2009 cu … Citește mai mult

La multi ani 2008

2008 noi te asteptam cu bratele deschise. La multi ani voua si va doresc tot ce v-au dorit si altii. The same stuff with different words. Stim ca de revelion nu o sa ne uitam la televizaur ca o sa fie programe de kcat, stim ca o sa se bea mult, stim ca o sa … Citește mai mult