Steaua vs GODS!
Eu nu-s mare fan al fotbalului dar imi place sa spun ca tin cu steaua. Mentalitatea de stelist care nu se uita la meciuri mi-am impus-o singur. Asta seara stateam linistit si imi pierdeam vemea in fata calculatorului. Deodata aud niste urlete… mi-am amintit de colegii de la munca care se bucurau ca e meci … Citește mai mult