Downtime – s-a ars o sursa la ISP
Din ciclul sursele Antec nu traiesc cat oamenii… azi iar downtime. 3-4 ore bune de liniste in care mi-am demontat UPS-ul care nu mai tinea, era curs/fiert acumulatorul. Am pus acumulatorul vechi care inca il mai aveam prin casa. Acum se incarca 🙂 Dupa ce se incarca voi pune ill.ro la loc pe UPS. Acest … Citește mai mult