~ 36 ore de downtime

1. Multumesc pensionarilor care tin cheile de pe terasa ca nu au fost de gasit cand au avut nevoie baietii de la sarme de ei… 2. Multumesc celor de la firma de sarme si internet ca au lucrat peste program si au dat net la dependenti. Din orice chestie naspa mai inveti cate ceva. A … Citește mai mult

U gotta love the downtime :D

Pentru ca trebuie sa iti placa sa ai cateva ore bune de downtime (cred ca 4-6 ore) si te gandesti ce idioti sunt aia de la firma de sarme care iti imping bitzii pe teava. Acum pot spune „my bad„, pentru ca a fost vina mea 😀 iLL.ro, photowalk.ro si LeX.photo-frame.com are back!

Downtime – eroare umana!

De data asta am avut downtime din simplul motiv ca a sarit siguranta si piuia UPS-ul, care a fost oprit pentru ca piuia. Dupa ce s-a pus siguranta la loc… UPS-ul nu mai piuia ca era oprit, dar nici ce era pe el nu functiona. Ghinion de nesansa!