Mazare cu peste baaaaaaaaaa!
Ieri seara pe 11.10.2007 am avut o mare surpriza. Nu va ganditi ca este vorba de mancare (imi place mazarea), nici de peste, nici de altceva. Imi spune Andreea ca trebuie sa ajungem la 18:30 pe langa Salsa la Teatrul Metropolis. Eu scapam la 6 de la munca, in bucuresti se circula ca p***ula la … Citește mai mult