Tamron 17-50/2.8 cu Stabilizare de Imagine!!!
Apropos de Tamron 17-50mm f/2.8 care pe mine ma face fericit… Au lansat si o versiune cu stabilizare de imagine! Facem upgrade sau ne lasam de cafea? (ps. preferam noua jucarea cu usm, hsm… sa se termine in sm :))