Tamron 17-50/2.8 cu Stabilizare de Imagine!!!

Apropos de Tamron 17-50mm f/2.8 care pe mine ma face fericit… Au lansat si o versiune cu stabilizare de imagine! Facem upgrade sau ne lasam de cafea? (ps. preferam noua jucarea cu usm, hsm… sa se termine in sm :))

3 comentarii la „Tamron 17-50/2.8 cu Stabilizare de Imagine!!!”

  1. Las’ că următoarea versiune o să aibă ÅŸi hsm. Mai nasol de nikoniÅŸti, că mi se pare că nu merge decât cu body-urile care au motor de focus în ele. Posibil să mă înÅŸel, da’ parcă aÅŸa e.. cam ca ÅŸi Tokina 11-16, de fapt, care pentru canon are motor de focus în el, iar pentru nikon nu..

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.