2007 – An revolutionar pentru iLL
La jumatatea lunii Ianuarie din anul de Glorie 2007 imi dau seama ca nu am mai scris de mult aberatii aici pe 360. Am planuri mai de cateva saptamani serioase sa pun mana pe tastatura si sa scot ceva inteligent. Nu am sa relatez mare branza… de la craciun pana acum? E buna perioada? Am … Citește mai mult