Uptime? 969 zile!
Eh? Nu cred ca o sa mai am surprize placute vis a vis de uptime-ul sistemelor, asadar… As vrea sa calculez cat curent a consumat animalu’!
Calm… la suprafata.
Eh? Nu cred ca o sa mai am surprize placute vis a vis de uptime-ul sistemelor, asadar… As vrea sa calculez cat curent a consumat animalu’!
Uite peste ce am dat azi la munca… Windows Server 2003 R2 / Standard x64 Edition / Service Pack 2. Pentru ca tot ne place cuvantul uptime (noua, Sysadminilor) arat aici ca windows nu suge atat de tare precum spun linux geeks! Luni va fi oprit serverul pentru instalarea unui „bare metal virtual server solution”… … Citește mai mult