Uite ca a mai trecut un weekend.
A fost iar un weekend intens. Ne-am trezit la 5 dimineata iar la 5:30 6:15 eram in masina, in drum spre mare. Doi colegi au vazut pe site-urile de specialitate ca este vant de 1 stea (cica 12 noduri) si au zis ca hai la mare. Ne dam cu placa si voi faceti poze. Nu m-am pregatit de soare, am zis ca o sa fie innorat conform prognozei meteo, a doua oara cand am facut greseala asta.
