Gargarita… in slow motion!
Foarte tare!!!
Calm… la suprafata.
Foarte tare!!!
Pana acum pot sa declar ca: – De pe noul album toate piesele RULZ! – In 8 ani de absenta AC/DC s-a pastrat bine, ca vinul – Formatia este o legenda vie si vreau sa imi cumpar bilet la concertul AC/DC din Budapesta! – WOW! Aici gasiti si restul melodiilor de pe albumul Black ICE!