2007.

2007.

Sa fie un an mai bun. La multi ani!

2006 a fost un an plin de… invataminte pozitive si negative. Yin si Yang au fost oarecum in echilibru… dar se poate si mai bine! Ne vedem in 2007 mai destepti si europeni pentru ca intram in *ue. O sa fie mai bine sau mai rau? Noi decidem asta.

ps. nu ascultati manele de revelion. nici dragostea din tei a lu ozone. They WILL get u DUMB!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.