Si inca ceva: 08/03/2008 de iLL La multi ani doamnelor si domnisoarelor. De 1 martie am omis 🙁 dar sper sa ma pot revansa. Related posts: Inca un weekend… Vineri m-am trezit destul de greu, sa zicem din cauza... Inca o data doamnelor si domnilor! A trecut primul tur, s-au ales baietii de sector. La... 1 ora si ceva downtime Chiar si Linuxul pe care imi tin blogul nu a...
>:D< 😀