Be Linux

Vazut la aura. Placut mult! SUPERB!!!

Imagine a place where everything is possible, where everyone can fly. Be Linux!

2 comentarii la „Be Linux”

  1. e reusit .. mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut cum se unduiau si incercau sa zboare.
    a o animatie foarte reusita e kiwi (sa cauti pe youtube) e despre un animalut care vrea si el sa zboare 🙂

    bimus’s last blog post..Fluturas

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.