Foto GayFest 2008

Se pare ca o parte din pariuri le-am pierdut. Nu au avut loc evenimente violente, nu am vazut nici un candidat la primarie sa-i sustina… O gramada de casca-gura dar, de 2 ori mai multi fotografi! Cu mic, cu mare si aparatul din dotare, au venit sa pozeze la indecenta glasuitoare.

Jandarmeria si alte forte de ordine au fost de 2-3 ori mai multi decat participantii la mars. Au „amortizat” cateva „miscari” si nimeni nu s-a ales cu capul spart! In continuare… fotografiile.

Alti bloggeri care au mai fost la mars: Gramo „Ioi, ce fain a fost!!! Mai civilizat decat anul trecut! Oamenii de pe margine pareau mai degraba curiosi decat plini de ura.”, Ariel „Intalnit cu Teo si cu Leyla si mers la GayFest 2008. Piticu s-a prezentat cu o absenta…”, Lorena Lupu „Credeam că o să fiu originală în remarca pe care o veţi citi în cele ce urmează, dar au şi alţii spirit de observaţie…”.

Peace!

11 comentarii la „Foto GayFest 2008”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.