Foto GayFest 2008

Se pare ca o parte din pariuri le-am pierdut. Nu au avut loc evenimente violente, nu am vazut nici un candidat la primarie sa-i sustina… O gramada de casca-gura dar, de 2 ori mai multi fotografi! Cu mic, cu mare si aparatul din dotare, au venit sa pozeze la indecenta glasuitoare.

Jandarmeria si alte forte de ordine au fost de 2-3 ori mai multi decat participantii la mars. Au „amortizat” cateva „miscari” si nimeni nu s-a ales cu capul spart! In continuare… fotografiile.

Citește mai mult

GayFest 2008

Are loc maine dragi heterosexuale(i) si homosexuale(i). Daca ajungeti in zonele in care se desfasoara nu uitati sa luati de acasa bunul simt! Veti vedea in toata splendoarea ei, romania heterosexuala vs romania homosexuala. Razboiul intre sexe, razboiul cu sexe. Ora 17.00 Marşul Gay Fest ’08 (Intersecţia Str. Nerva Traian cu Bd. Unirii – Piaţa … Citește mai mult